Měříme, ladíme a vylepšujeme, aby pro vás prohlížení webu bylo co nejpříjemnější. Proto si potřebujeme ukládat data o používání webu.

Více informací
Přijmout všechny cookies Personalizovat
Přijmout zvolené cookies

Společnost

Jsme studio MALESACH a máme rádi pěkné věci. Věnujeme se kreativní činnosti, výrobě i obchodu. Vše spolu úzce souvisí a jedno se neobejde bez druhého. V naší firmě se inspirujeme navzájem a snažíme se vymýšlet a vyrábět produkty, které nám jsou blízké. Baví nás dávat výrobkům nový tvar, objevovat nové možnosti, materiály a stavět je do zajímavých souvislostí. 

Vzhledem k naší různorodé práci navazujeme kontakty a spolupracujeme se zajímavými výrobci. Díky tomu můžeme nabídnout zajímavé portfolio (našich i jejich) výrobků. A je velmi příjemné nabízet a prodávat výrobky, u kterých známe jejich historii a příběh.

Tým

Ing. Lukáš Bocek
obchod | marketing
+420 734 327 827
info@malesach.cz

MgA. Lucie Bocková Mašková
design | výroba

Fakturační údaje:
MALESACH s.r.o.
Napajedla 522/30
669 02 Znojmo, Česká republika
IČO: 02428857, DIČ: CZ02428857

Spolupráce

Vlastníte obchod nebo e-shop a líbí se Vám naše produkty? Rádi Vám poskytneme informace o velkobchodní spolupráci, pošleme ceník nebo nastavíme velkoobchodní účet v našem e-shopu. Stačí nám napsat, zavolat nebo se zaregistrovat na našich stránkách, abychom mohli Vaši registraci schválit.

Žádné minimální množství pro objednání po Vás chtít nebudeme. Našim produktům věříme a víme, jak se prodávají. A budeme šťastní, pokud z jejich prodejů budete mít radost i Vy. 

Těšíme se na spolupráci!